| gabriel9977 a întrebat:

am o pereche de casti sennheiser și au început sa se rupă cablul cu ce as putea sa le repar?

4 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Foloseşte picătura sau poxipol sunt adezive puternice care lipesc foarte bine mai ales al doilea.

| Eastwood a răspuns:

Si daca e sa lipesti, tot nu va tine pentru ca firele alea se mai misca. Cumparati altele!

| gabriel9977 explică (pentru Eastwood):

Îmi dai tu 100 de euro?

| kornelus a răspuns:

Salutare Gabriele!
S-ar putea ca sa functioneze cu banda adeviza.Lipesti cu banda adeviza in jurul cablului unde s-a rupt.
Un sfat pe viitor ar fi ca sa iti bagi castile in asa fel incat sa nu mai stea cablul indoit, cablul la orice apart care este subtire, trebuie sa fie drept.
Sper ca ti-am fost de folos!
Numai bine!
Succes!