| Dragnea_Andrei_1995 a întrebat:

am o problema. Am luat un galaxy s5 nou, dar este fake. Cui sa il vand si cu cati lei?

Răspuns Câştigător
| Futhakari a răspuns:

Si cam cat ai dat pe S5? Si daca vrei sa al vinzi incearca sa-l vinzi cu pretu care ai dat pe el casa nu ramai in paguba.Nu poti da tepe daca nu iei tepe asta e lege.

5 răspunsuri:
| chris19999 a răspuns:

Hmm nu stiu ce sa zic cred ca mai mult de 400 de lei nu poti sa iei! Depinde cat de fidela este facuta!

| helpfriends a răspuns:

Salut,
Pune anuntul pe OLX, dar mai mult de 250-300 lei nu o sa primesti.

| TwiSt1997 a răspuns:

Depinde cat de aproape de original este si ce specificatii are.Pana in 500 lei cred.

| Alexandruza11a a răspuns:

Pune pe olx dar nu exagera cu pretul sigur nimeni nu il va cumpara mai ales daca nu e original cam 300-350 cam asa sper ca te-am ajutat funda? big grin

| Dragnea_Andrei_1995 explică:

Telefonul este foarte bine facut va zic arata la fel dar camera e um pic mai mare si in rest e ok