| WP625 a întrebat:

Salut tpu.Am o problema.Am Nokia lumia 625 si nu pot downloada sau actualiza aplicatii sau jocuri.Imi da un cod eroare:805a01f4.Cine ma ajuta dau coronita.

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Da retry si daca nu merge uita-te sa vezi daca esti logat cu cont de Microsoft nu de hotmail. Un amic avea problema asta oeri si dupa ce s-a conectat cu cont de Microsoft a mers.

| D3I3 a răspuns:

Se vede ca copii des de pe brainly, mai bine ai invata decat sa descarci jocuri.

| WP625 explică (pentru D3I3):

Taci copile ca esti prost de rage vaca

| Wr3nch a răspuns (pentru D3I3):

Mari critici de la cineva care nu stie sa scrie copiezilaughing Tu esti fanul brainly aici laughing

| D3I3 a răspuns (pentru Wr3nch):

Fie ce o fi cu gramatica mea, dar nu am zis nimic de gramatica.

| D3I3 a răspuns (pentru WP625):

Macar nu te înving happy