| xGamerZ212 a întrebat:

Salut TPU,am o problema, am un Huawei p8 lite,si am sim ul pe telekom,intr o zi,a inceput sa faca figuri, ba avea semnal ba nu. Apoi am bagat sim de Orange avea full (in oras) e vreo problema cu telefonul sau cartela?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Alaltaieri au fost ceva probleme cu reteaua lor. Multi s-au vaitat de asta. Mergi la ei si vezi care e problema.

| Necunoscutu92 a răspuns:

Dure la telekom cu el sa îți bage o cartela noua daca face la fel e din vina telefonului