| Munteanu_Nicolas_1993 a întrebat:

am o problema am un Samsung galaxy j5 2015 si nu merge sa scriu pe messenger mesaje sau pe alte siteuri.Va rog sa ma ajutati.Sa stiti ca telefonul nu a intrat in apa sau altceva

1 răspuns:
| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns:

Salut! Samsung urile din gama j sunt niște telefoane de proasta calitate.j5 din 2015 este un telefon foarte prost.a fost bun când a apărut, dar când a primit update la soft s-a prăjit. Încearcă sa Îți achiziționezi ceva mai bun! Un Samsung galaxy A5 este cu mult peste.ca sa își revină telefonul tău ar trebui sa îi instalezi din nou aplicația sau sa îi dai resetare din fabrica.mult succes!