| 13TheTiger13 a întrebat:

am o problema cu telefonul meu Samsung Galaxy Note GT N-7000, de fiecare data cand intru intr-o aplicatie incepe sa imi apara multe linii albe care se misca repede sus si jos iar apoi mi se stinge telefonul dintr-o data. Cand il repornesc imi arata bateria 1% sau 10% chiar daca eu am avut peste 50% la baterie. Ce credeti ca ar putea fi devina? Am incercat sa-l resetez dar tot aceeasi problema are. AJUTOR!

Răspuns Câştigător
| Rexii a răspuns:

Iti sugerez sa te duci cu telefonul la un service autorizat. Probabil trebuie o rescriere a sistemului de operare cine stie cati virusi ai bagat in device-ul ala.

1 răspuns:
| 13TheTiger13 explică (pentru Rexii):

Multumesc pentru sfat!