| AAAdelin a întrebat:

Am o problema cu telefonul.
Am un Samsung Galaxy Gio si astazi cand am avut nevoie ca sa intru in note ca sa ii dau un copy-paste am vazut ca nu imi mai apar. I-am dat un restart la telefon, si am mai incercat inca o data, tot fara succes, am intrat in optiuni ca sa vad daca pot sa sterg ceea ce nu exista, si acolo imi arata toate notele, si am mai incercat sa caut, si a mers si la cautare, insa nu mi le arata cand intru din meniu. Ce pot face in afara de a reseta telefonul?
V-a rog ajutor!
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| mykids a răspuns:

Buna,Probabil ca acea parte din telefon care se ocupa cu "notele" a suferit o problema si ori s-a formatat ori s-a dus de tot vezi la un service autotizatwinking