| Dany0014 a întrebat:

Salut TPU! Am o problema cu telefonul meu (Vodafone Smart III 975) se incarca foarte greu, si cand opresc telefonul led-ul pentru notificari (partea stanga jos) ramane in permanenta pornit, chiar daca scot bateria si o reintroduc, ce pot face?
Multumesc anticipat, cel mai bun raspuns primeste fundita!

2 răspunsuri:
| MonstruletulDinBomboaneExpirate a răspuns:

Pai eu cred ca ar trebui sa mergi inapoi sa il returnezi, dar mai intai sa mentionezi ce te deranjeaza, daca vrei sugestii pentru un telefon nou, cele mai bune ale momentului, dupa mine, sunt:
Htc Desire 500
Samsung Galaxy S5
iPhone 5c
Ți-am dat un exemplu din fiecare marca, daca nu te uiti la bani, poti opta pentru ceva de la Apple, care mi se par extraordinare. Dar daca nu prea ai buget disponibil, Htc Desire 500 e o solutie buna. O zi frumoasa! happy

| Dany0014 explică (pentru MonstruletulDinBomboaneExpirate):

Nu-mi permit asa telefoane, nu imi permit sa dau cu banii din stanga in dreapta, intr-adevar si eu as opta pentru ceva de la Apple