| daniel21052000 a întrebat:

Am o problema cu telefonul si nu stiu ce sa ii fac. Cand il pornesc imi apare logoul de la Samsung si mi se stinge, iar in recovery mod nu pot sa intru, imi face la fel cum l-as porni. P.S: Am un telefon Samsung galaxy s 3 mini. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, nu ai ce sa-i faci sa nu te apuci sa umbli prin el! Du-l la un service sau daca ai garantie du-l!

| Resurrection a răspuns:

Du-l la service, nu mai ai ce ii face tu.

| HuShEr a răspuns:

Nu il du la service, instaleaza din nou softul cu odin, cauta how to flash s3 mini via odin si o sa gasesti o gramada de tutoriale decat sa dai bani aiurea.