| LifecycleX a întrebat:

am si eu o intrebare sa zic asa. Este posibil ca la un Samsung galaxy mini 2 (gt6500d), dupa ce am instalat CyanogenMod (10.1) sa scot ClockWorkMod Recovery? Stiu ca fara cwm nu se putea instala. dar cine stie. A da, mai am o intrebare. Este posibil ca semnul exclamarii care apare intr un triunghi galben (cand pornesc telefonul) sa fie scos/ sa dispara cand pornesc dispozitivul? Va rog. Dau o fundita maare puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| supermdmario a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=mdqFQLHoudE
incearca asta. daca nu, reusesti anunta.ma

3 răspunsuri:
| supermdmario a răspuns:

1 daca poti sterge clockworkmod?-raspunsul e da,insa nu-ti recomand deoarece,fara clockworkmod,in eventualitatea unor erori de sisten, brick, etc, nu vei putea sa rersetezi telefonul si, vei fi nevoit sa reinstalezi firmware-ul original cu care a venit telefonul.de altfel iti recomand sa faci si un back up al sistemului cu ajutorul aceluiasi clockworkmod
despre cea de a doua intrebare, nu-ti pot spune nimic deoarece nu stiu despre ce este vorba, neavand acest model de telefon.

| LifecycleX explică (pentru supermdmario):

Frate am facut o lata. Am vrut sa i dau telefonului un reset din fabrica si acum nu mai merge! Cand il pornesc ma da in ClockWorkMod si am reincercat sa reinstalez sistemul cm 10.1 dar tot degeaba nu vrea sa porneasca, tot sta in cwm revovery! ce sa fac. nu vreau sa l duc la service, il pot repara si eu daca mi ar spune cineva cum. pentru ca la service sunt oricum niste bani dati degeaba. ajutor pls! promit ca iti dau funda!

| LifecycleX explică (pentru supermdmario):

Am vazut acest video inainte sa pun intrebarea. Oricum multumesc pentru ajutor, telefonul l-am facut. tot ce trebuia sa fac era sa pun pe cardul sd un update pentru clockworkmod si asta era tot. happy acum merge, dar totusi mersi tongue iti dau funda pentru ajutor.

| supermdmario a răspuns (pentru LifecycleX):

Http://www.youtube.com/watch?v=mdqFQLHoudE
incearca asta. daca nu, reusesti anunta.ma