| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu un iphone (l-am resetat) si de atunci cand vreau sa sun pe cineva mi se stinge si cand vreau sa intru pe safari (internet) imi zice Invalid URL! Dau FUNDA VA ROGGG ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| MCG a răspuns:

Ai reusit sa strici soft-ul! Bravo! Du-l la un service specializat ca altfel nu ai ce ii mai face!

| AlbertoAby a răspuns (pentru MCG):

Si cam cat m-ar costa?

| MCG a răspuns (pentru AlbertoAby):

Cred ca in jur de 40 de lei dar, dar NU STIU NIMIC SIGUR DE PRET! Insa nu cred ca e mai mult!

| Andrei1099 a răspuns:

Tine apasat tasta home si power/lock timp de 10 sec sau pana reporneste telefonul (hard reset) sau dai restore din itunes si va reinstala iOS-ul (softul, care se poate face acasa nu in service unde pierzi bani pentru nimic).