| gabrielul01 a întrebat:

Am un iphone 3g si vreau sa ma conectez la wi-fi la mine acasa! Am internet de la romtelecom cu tot cu router! Pe telefon imi detecteaza aceasta retea bag parola tot la el zice ca sunt conectat, imi arata semnalul tot si incerc sa intru pe safari si zice ca nu poate fi deskis, deoarece nu este conectat la internet ce pot sa fac? Dar la alte retele wifi pot intra numai la a mea nu pot ce e de facut? Dau funda si un mare multumesc daca ma ajuta cineva!

Răspuns Câştigător
| MorganAlice a răspuns:

Inchide si deschide telefonul, iar apoi conecteaza-te la wifi, daca nu functioneaza nu am alta idee. Sper ca te-am ajutat cu ceva:*

3 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut! Parerea mea este ca nu se poate conecta la routerul tau, pentru ca se conecteaza doar la routere B/G... daca tu ai N, nu cred ca ti se conecteaza..nu stiu cat de adevarat este ce am spus mai sus, pentru ca daca ar fi asa nu cred ca ai putea sa il vezi...ar putea fi una dintre variante

| emylian92 a răspuns:

Ia alt browser
Opera e cel mai bun

| Alextusent a răspuns:

Incearca sa stingi si sa aprinzi routerool. daca nu functioneaza inseamna ca e de vina rooterul asa ca iti recomand sa suni la asistenta clienti si sa-ti trimita un echipaj acasa sa rezolve problema.Sau poate te descurci tu.