| sonyaminia a întrebat:

Funda si vot urgent am un iphone 4 si cand vreau sa intru de exemplu pe ipod sau safari imi zice YOU ARE NOT SUBSCRIBED TO A CELLULAR DATA SERVICE
iar alta problema este acea cand vreau sa primesc sau sa trimit ceva de pe ihone nu merge zice conectare imposibila am incercat cu mai multe tipuri de telefoane dar nu merge
spunetmi cum pot sa trimit de exemplu o poza de-a mea prin bluethooth la alta pers multumesk!

1 răspuns:
| andreeei a răspuns:

Sfatul meu este sa-l duci la un service, probabil are ceva la soft; o eventuala instalare a acestuia iti va lua 25 de lei din buget. Bafta