| Barba1 a întrebat:

Am o problema cu un telefon Samsung j5 2017! Nu mai știu codul de deblocare și nu vreau să-l resetez pentru ca ma interesează ceva poze din el! Cum pot proceda sa nu le pierd! Mulțumesc!

6 răspunsuri:
| cfrtobias a răspuns:

Incearca sa iti amintesti ieri stiai si azi nu?

| cfrtobias a răspuns:

Nu cred ca ai ce ii face doar de aveai card macar sa ai o parte sau tot

| XYZ02 a răspuns:

S-ar putea sa mearga cu dr.fone din ce am vazut pe web, este putin mai complicat, dar gasesti tutorial pe net.
Poti sa verifici daca ai Google Photos activat, accesand link-ul acesta: https://photos.google.com/
In cazul in care ai Google Photos toate pozele sunt salvate in cloud-ul de la Google si poti sa ii dai un factory reset linistita.
Altfet, foloseste aplicatia asta care este complet gratis si vine preinstalata pe orice telefon Android... aaaa da si este facuta de gigantul Google, ca sa nu mai ajungi in situatiile acestea destul de jenante

| Crisstinayy12 a răspuns:

Pai nu stiu le ai pe google photo. sau cu cablul

| Barba1 explică:

Scuze e j5 2016! Ma interesa pozele sa nu le pierd daca resetez telefonul!

| Barba1 explică (pentru cfrtobias):

Dacă miaminteam nu va mai cream ajutorul