| Anonimul2015 a întrebat:

Am o problemă și anume: recent am cumpărat un telefon Allview e4 iar la el nu ține bateria prea mult... Știu ca telefonul are 5inch ecran full hd, procesor opta core de 1. 3GHz (pe scurt consumul bateriei e foarte mare) bateria e de 2100 mAH însă nu prea mă ține... Stiti vreo aplicație care mă poate ajuta sa maresc durată de viață a bateriei?

Răspuns Câştigător
| VasyAlex a răspuns:

DoctorBattery
Este gratis si foarte foarte buna!
Daca vr sa iti maresti si mai mult durata, cumpara-ti inca o baterie!winking

1 răspuns:
| Gonrax a răspuns:

Nu există așa aplicație.
De fapt, sunt multe, dar nici una nu ajută. Gândește-te, cum să ajute o aplicație durata bateriei? Doar folosește spațiu și memorie RAM!