| Simi_Tudosa_1999 a întrebat:

am o problema la telefon, deci am un telefon Asus Zenfone 2 551ml si l-am tinut in ghiozdan cam 3 ore, precizez ca ghiozdanul l-am tinut in spate mergand pe bicicleta, dupa ce am ajuns acasa mi se vedea "naspa" ecranul adica pe culoarea negru se vad niste benzi negre sau colorate care se duc doar daca dau alte culori adica un ex, ma uit pe fb si vad o poza cu niste negru mi se vede doar o jumatate de ecran, iar dupa se duce dupa ce dau mai jos si se vad alte culori, eu m-am gandit ca e cel mai bine sa il duc in garantie, oare ce are?

Răspuns Câştigător
| Alexul99 a răspuns:

Du-l la garantiei..nu putem sti cu exactitate ce are, dar cel mai bine este sa il duci la garantie, acolo sigur vor sti ce sa ii faca.