| danyeldj a întrebat:

Am o problema la telefon, mai exact la touchscreen. Cand apas pe el nu raspunde bine, cand scriu pe tastatura scrie alte litere se apasa touchscreenul in alta parte, adica apas o data si apare ca apas de mai multe ori.Ma gandesc ca poate fi de la o defragmentare a cardurilor si memoriilor care am facut-o.De stricat nu cred ca e deoarece a mai facut odata asa dar si a revenit deodata.Am un Overmax vertis aim.Multumesc!

1 răspuns:
| GaboruXXL a răspuns:

Si eu am patit aceasta problema! Ai garantie la telefon? Si du-te la un om care se pricepe la telefoane si care le repara si raporteaza-i problema iar el iti va da un diagnostic! P.s eu am avut problema asta si am tantit telefonulpe jos si dupa o mers!