| salutfrate1111 a întrebat:

Salut, am o problema, cand scriu o propozitie sau ceva un cugvant imi tot scrie automat literele gv..., sau cand apas enter sa trimit mesajul imi apare la sfarsit aceste 2 litere... Stiti cumgv
a ce sa fac? sau cand scriu un cugvant care apartin v imi scrie automat aceste 2 litere... Am incercat restart la pc. tot, oare este cegva de la tastatura? AJUTOR PLS. DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Este foarte posibil sa ai o problema hardware cu tastatura in zona literelor G si V (care sunt vecine). Incearca o alta tastatura sa vezi.

| FaraNume1245 a răspuns:

Nu-i logic că problema e de la tastatură?