| MoiseIonutz a întrebat:

Am o problema legata de telefonul Vodafone smart 2! Daca incerc sa trimit un mesaj imi apare la notificari mesaj netrimis! Concluzia e ca nu pot trimite mesaje! Cum pot face sa pot trimite mesaje!

3 răspunsuri:
| Andreea_Dinu_1995 a răspuns:

Nici mie nu imi mergea si tot smart 2 aveam si am dar daca vrei trebuie sa dai cativa bani in plus sau daca nu du-te si vorbeste cu unii dintr-un magazin Vodafone
si merge la sigur

| MoiseIonutz explică:

Da! la centru de mesaje e scris +40722004000!

| Pumalau_Puma_1992 a răspuns:

Daca esti pe abonament Uita-te la setari mesaje daca ai numarul de centru mesaje acesta +40722004000