| andreealc345 a întrebat:

Am si eu o problema legata de telefon. Am un Galaxy S5 cu abonament la Vodafone (nu cred ca e tare relevant), iar atunci cand am peste 6000 de mesaje cu o anumita persoana, tastatura merge incredibil de incet cand incerc sa trimit in continuare mesaj si este mai mult decat enervant. Spre exemplu, trimit mesajul si pana imi apare mie pe ecran mesajul respectiv dureaza o gramada. Aveti vreo idee cum as putea reglementa problema?

Răspuns Câştigător
| GdX a răspuns:

Da. Stergi mesajele. Si eu am patit la fel. Tot S5 am. Cand am depasit 6000 de mesaje abia mai mergea telefonul, asa ca am sters toate mesajele cu persoana respectiva.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sterge mesajele vechi. Logic.

Bula
| Bula a răspuns:

E simplu.
Stergi 5990 mesaje, se elibereaza memoria, si va merge ca si nou.

Daca tot vrei sa-ti pastrezi toate mesajele, atunci salveaza-le inainte pe cardul de memorie.

| Clorox a răspuns:

Mai sterge si tu din mesaje!