| Chellu a întrebat:

Am prin o oferta in categoria Best Deal la Orange cu un Nokia Lumia 520, la 1 euro la abonament de 12 euro/luna. Se merita sa-mi iau un astfel de telefon? Daca aveti alte alternative mai bune, spuneti-mi sa stiu cum sa ma orientez! Va multumesc!

4 răspunsuri:
| Darker a răspuns:

Eu cand imi cumpar un telefon imi iau la liber si cred ca este mai bine asa. Decat sa platesti 12 euro / luna. Faci cum vrei.

| Chellu explică (pentru Darker):

Momentan nu-mi pot permite sa-l iau la liber, dar na, nu eu platesc abonamentul, deci n-am eu treaba oh go on. Voiam decat sa stiu daca e bine ce-mi iau sau daca sunt alte oferte mai bune, dupa parerea ta si a altora care raspund la aceasta intrebare.

| AlexandruCool a răspuns:

Nu recomand Nokia Lumia!
Am avut si eu si e greu de folosit.
Plus ca jocurile sunt putine, majoritatea cu bani.

| Chellu explică (pentru AlexandruCool):

Am vrut sa-l iau fiindca sunt obisnuit cu Windows 8, pentru mine nu prea conteaza jocurile, vreau sa stiu daca e bun ca viteza si alea, alea.