| Manciu_Emil_1976 a întrebat:

Am probleme cu conectarea wi-fi la un Nokia201, doar în aplicația Facebook pot intra, dar în aplicația Youtube și internet nu pot, apare textul: mobile data conection. turned off. Ce setări ar trebui să schimb?

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Mobil de acum 7 ani? E o minune ca mai functioneaza inca.

| Manciu_Emil_1976 explică (pentru doctorandus):

Folosesc de mulți ani (și Asha 302), ca și mp3 agățat la gât pe sub tricou, la muncă, putând să răspund când am mâinile ocupate, prin deviere apel. Memorează ordinea melodiilor din liste chiar și după ce este închis sau se descarcă. Baterie super, pot asculta cel puțin 48 de ore încontinuu.

| cyberalex a răspuns:

Editeaza tipul de conexiune, prima sa fie WIFI.
Apoi, (copy and past):
To connect to the internet via Wi-Fi on your Asha 210 devices please refer to this steps:
1.Select Menu >Settings>Connectivity>Wi-Fi
2.Select the network you want.
3.If the connection is secured, type in the password.