| mamalugica a întrebat:

Salut TPU, am sa încep direct am o problema cu telefonul meu. Am un Samsung S20+ și pana în ziua de astăzi nu am avut vreo problema cu el. Dar de câteva ore am observat ca cumva pe background au rămas butoanele de la tiktok blocate, puteți observa și în clipul alăturat în partea de sus, se observa vag butonul pentru tine, iar în partea de jos acel buton cu care crezi clipuri. Ele se observa doar pe culori deschise. Aplicațiile merg în continuare, doar ca estetic arata foarte urat. Am încercat sa dezinstalez aplicatia, am umblat prin setări, n am reușit nimic, am ajuns sa resetez și telefonul complet, degeaba. Ma gandesc ca s-ar putea sa fie o problema de la ultimul update de software. Astept o soluție salvatoare.
https://youtube.com/shorts/9Y9bzFTqjmQ?feature=share

3 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Lasa-te de ticktoacahee hee

| readytofly a răspuns:

Buna. Intra la settings-apps-tiktok-si pui Appear on top -off si debifezi picture-in-picture

| mamalugica explică (pentru readytofly):

Tot nu dispare, nu cred ca are legătură cu aplicatia, fiindca am dezistalat-o si tot mi-au rămas, doar părțile alea de sus și de jos sunt blocate. Se vad vag doar pe culori deschise.