| yanny2112567231312 a întrebat:

Am Samsung galaxy j5 (nu e varianta 2016), insa e cumparat recent. Acum am o problema cu el. Am foarte multe poze in el plus wapp, insta, fb, si messenger si b612. Mi.am cumpărat card sd sa le transfer pe el, insa cardul are o problemă se formateaza singur si se sterg multe. Si nu l.am mai folosit. Intrebarea mea este: daca fac backup tuturor pozelor in google foto, si ii dau reformatare din fabrica pozele raman salvate in siguranta sau nu? Am nevoie de ajutor, dau funda celui mai concret raspuns.

1 răspuns:
| NicVal74 a răspuns:

PRIMA DATA DUPA CE AI INTRODUS CARDUL DE MEMORIE, FORMATEZI CARDUL DIN SETARILE TELEFONULUI, dupa care poti transfera fisierele fara nici o problema, dar ai sa vezi ca sunt aplicatii care vor si altele nu vor sa se transfere pe card! nu este nici o problema!