| Abraxos a întrebat:

am si eu o intrebare am cumparat un IPhone 4GS Replica din ala cu Java Games si nu pot sa instalez jocuri pe el nu gasesc ceva sa se potriveasca intra in joc si se blocheaza trebuie sa ies din el. Cine ma poate ajuta

4 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Pentru ca este replica...Nu se merita sa cumperi asa ceva crede-ma imediat se duc.

| NoNameW a răspuns:

Si cat ai dat pe replica? Oricum nu trebuia sa iti iei in nici un caz replica...O sa ti se strice intr-o 1sapt jumate mai mult ca sigur...

| Chachi913 a răspuns:

Dar cred ca iPhone-ul nu are Java Games! tongue Am iPhone 4S si nu este nimic Java. Dar bafta! :*

| Abraxos explică:

Mentionez ca jocurile nu cred ca sunt compatibile cu touchscreen