| justin99 a întrebat:

am si eu o intrebare.Mi-am dat la icloud disable la photo library si acum imi zice ca am 30 de zile pana mi se sterg pozele... pozele se seteg doar din icloud sau si din telefon?

1 răspuns:
Bula
| Bula a răspuns:

Fotografiile de pe telefon sunt pe telefon in Photo Library, salvarile se pot face simultan sau manual si in iCloud. Daca ai dezafectat functionarea iCloud, situatia va ramane la fel, dar nu se mai salveaza in iCloud.
Totusi, inainte de a inchide contul iCloud, ai posibilitatea 30 zile sa te mai razgandesti daca au ramas meteriale importante doar pe serverul iCloud, sa ti le salvezi de acolo peun calculator, inainte sa se stearga definitiv.