| shushanu92 a întrebat:

am un lg gt505 si am o problema cu el. l-am luat de la cineva si am crezut ca stau prost cu bateria ca mi se descarca in 3-4 ore si am luat o baterie noua din magazin si originala exact ca bateria care am avut-o si ma tine 1-2 ore. care ar putea fi problema telefonului de nu tine bateria. pls help care stiti si cat ar costa reparatia

2 răspunsuri:
| AlynGabryel a răspuns:

Salut
nu e problema de la baterie e vorba ca are soc pe placa de baza a fost udat sau a cazut in apa si trebuie schimbata placa de baza nu stiu ce sa iti zic cam costa in jur de 1mil cred pentru al tau ca eu am avut un Nokia si tot asa si ma scotat 600sute cu totu bft

| shushanu92 explică (pentru AlynGabryel):

Merci mult de raspuns o sa incerc la un sericewinking