| oldschool207 a întrebat:

Am si eu o problema cu un Samsung Galaxy S3 i9300
Odata la 3-4 zile se inchide singur si nu se mai aprinde deloc apare intr-una numai ecranul ala negru si scrie Samsung S3 i9300 si dupa 2 sec apare acelasi lucru si face acest lucru de 100 de ori pana se duce bateria.
Sau mii se mai intampla sa apas pe butonul de blocare si imi apare ferestra cu Oprire, Repornire, Silentios etc
Eu cred ca trebuie schimbata bateria. Ce parere aveti voi?

5 răspunsuri:
| stefutstef a răspuns:

Nu cred ca bateria e problema

| Idriceanu_Robert_1980 a răspuns:

Salut! Mai bine te-ai duce la un gsm, ei stiu ce trebuie sa faca.Este ceva din software sau display. Funda?

| SonicAndrei a răspuns:

Nu cred că e bateria, probabil o eroare de sistem sau ai luat un virus. Resetează telefonul (intri în setări și revii la setările din fabrică). Atenție, ți se va șterge tot ce ai în telefon, salvează înainte pozele și datele importante, scoate și cardul dacă ai unul.

| oldschool207 explică (pentru SonicAndrei):

Am resetat telefonul de 3-4 ori saptamana asta tot degeaba
Problema cu butonul de blocare am rezolvat-o printr-o aplicatie
Dar mai e problema cu inchisu singur.

| SonicAndrei a răspuns (pentru oldschool207):

Nu știu ce să zic... mergi la un GSM sau la un service...