| alex71yonutz a întrebat:

am si eu o problema, de curand mi-am luat un iphone 3 de la o ruda, problema e ca, cand incerc sa conectez cablul de date la telefon nu se conecteaza..si cand introduc cablul de date in telefon imi zice: Acest accesoriu nu este conceput pentru a functiona cu Iphone.imi poate spune cineva de ce face asa.

1 răspuns:
| Dragoi_Johny_1993 a răspuns:

Salut! sa-ti explic telefoanele iphone nu se pot conecta la alt dispozitiv decat daca si acel dispozitiv sunt dela iphone pentru ca au un fel de windows propriu lucrurile dela iphone nu se pot conecta la alte firme nici prin blutooth, cablu si altele. terog funda