| Băă_BelGyn_1999 a întrebat:

Am si eu un Samsung galaxy yung si am o problema am uitat parola cu model si acum cand bag gmail-ul sa o resetez nu mai marge si nu am cum sa umblu in tel ce as putea face sa mearga?

Răspuns Câştigător
| MrAlegzandruh a răspuns:

Daca ai telefonul in garantie du-te cu factura si garantia de unde l-ai luat(magazin de specialitate) si ti-l repara gratuit, daca e in garantie, daca nu te duci cu el la decodari... Funda?

| Băă_BelGyn_1999 explică (pentru MrAlegzandruh):

Frate eu nu il am in garantie daca ma duc cu el la un departament de repatat tel...ar putea sa ii faca ceva cineva mi-a zis ca daca ii reseteaza softu o sa mearga

2 răspunsuri:
| MrAlegzandruh a răspuns:

Man se fac decodari si nu platesti mult 15-20 lei sau chiar mai ieftin. Bafta!