| costin007 a întrebat:

am si eu un Samsung s duos 2(gt-s7582) de vre o saptamana imi consumain stendby 20-30% in 8 ore bateria este ok dar nu inteleg de ce am asa consum cand el in 12 ore consuma in stendby maxim 5%

1 răspuns:
| iwefgOficiall a răspuns:

Verifica butoanele de sus trebuie sa fie aprinse doar cel de sonerie restul oprestele pe toate
Si ar mai fi o optiune du-te la baterie an setari si vezi ce consuma si activeaza optiunea de power saving.dai un restart la telefon dupa ce faci asta.