| TheNiceDay a întrebat:

Salut,TPU! Am si eu un telefon Allview h2 qubo si nu stiu deloc sa updatez androidul.Cand dau la despre telefon la systeme update imi da sa setez din memoria interna si imi apare android mobogenie foldere cu toate programele si jocurile care le am eu in el, iar daca dau la android imi apare mai multe chestii si niciuna nu este buna.Cum sa il updatez?

2 răspunsuri:
| QuickSilvers a răspuns:

Salut. AllView e mai special. Nu se face upgrade din setari/meniu. Intri pe site-ul lor, cauti telefonul tau si pe acolo la suport pe undeva, daca exista upgrade, il gasesti acolo impreuna cu instructiunile de instalare.

| TheNiceDay explică:

Nu am gasit upgrade. Oricum mersi pentru ajutor.