| cosmin16seagta a întrebat:

Am si eu un telefon care foloseste tehnologia 3G+ si eu pot sa unblu pe internet chiar daca nu am in abonament MB de net si ma intrebam daca mi se aduna sau nu cost suplimentar. Tin sa mentionez ca folosesc 3G+ de 3 zile si cand ma uit la Cronos de fiecare data imi apare 0 EURO cost suplimentar. As vrea sa aflu daca se pune sau nu costul suplimentar.

3 răspunsuri:
| Ceriik a răspuns:

Nu poti

| cavaler1223 a răspuns:

Eu iti spun creca ca o sa faci cost daca nu-ti apare eu stiam cand esti la abonament si termini MB de net iti ia din euro cica iti apare cu 2 zile in urma daca nu te uit bine asta stiam eu sper sa gasesti solutia

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu cumva esti conectat la wireless ai sa ai o supriza pentru ca traficul de date este destul de scump daca nu ai optiunea in abonament/cartela