| Konic23 a întrebat:

Am un Allview A5_duo Si imi tot tot trimit prietenii mesaj cu { = } Si mi-se restarteaza telefonul. Exista vreo modalitate sa nu mi-se mai inchida, cand primisc mesajul sa-u vreo aplicatie ceva? Help me.

Răspuns Câştigător
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Pana nu se rezolva aceasta vulnerabilitate de la nivelul radacinii, singurul lucru pe care il poti face este sa activezi modul avion. Adica sa deconectezi telefonul de la retea. Asta inseamna ca nu mai poti primi mesaje dar nici apeluri. Aceasta problema nu este doar la tine si la telefonul tau. Sunt mai multe modele de telefoane care au problema asta. Eu cred ca este o vulnerabilitate la nivelul sistemului de operare Android. Pentru ca telefonul in sine nu are nici o legatura. E o chestiune pur software.

| Konic23 explică (pentru TechnologyWebBrowsing):

Am rezolvat oricum mersi.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Contacteaza-i pe cei de la firma producatoare.
TEL: 0268 336 663, sau in scris: http://ticket.allview.ro/