| bradutuI99 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati dintre Allview p5 life si Samsung core 2? Vreau avantaje si dezavantaje la fiecare, va rog.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| asffgh a răspuns:

Clar Samsung galaxy core 2. Allview nu face telefoane bune la cateva luni dupa cumparati iti face figuri (se blocheaza nu functioneaza toate aplicatile, etc.)

3 răspunsuri:
| dden350 a răspuns:

Iti recomand Samsung core 2 deoarece Allview orice tip se strica foarte repede

| bradutuI99 explică (pentru dden350):

Nu ştiu ce să zic, am mai avut un Allview A5 duo.Nu era cine ştie ce dar mergea ok, e adevărat că făcea unele figuri dar foarte rare.Mersi pentru răspuns.

| Zedus11 a răspuns:

Eu iti zic sa iti iei Allview p5 life, il am si eu si merge ff bine ..este mult mai bun decat core 2 ( stiu asta pentru ca le am pe amandoua ) + ca are mai multa memorie Allview