| NEXT013 a întrebat:

Am un card microsd de 4 gb, care l-am pus in telefonul unui prieten si de atunci nu mai merge. Cand il conectez la PC zice ca trebuie formatat, ii dau sa se formateze iar pe urma apare o eroare Cu Windows nu a putut termina formatarea. Se poate formata? Nu stiu daca am pus la categoria care trebuia

Răspuns Câştigător
| Sergione40 a răspuns:

Cel mai probabil l-ai introdus sau scos din telefon cand aceste era in functiune... acel card il poti arunca nu mai ai cum sa-l formatezi.