| Adrian_Uriciuc_1996 a întrebat:

Salut TPU
Am un galaxy s plus gt-i9001 si astazi i-am facut root. A reusit. As dri sa stiu daca stie cineva cum as putea sa imi fac un boost de memorie.
Va rog frumos

1 răspuns:
| dragon13 a răspuns:

Salut,am acelasi telefon ca tine, un galaxy s plus gt-i9001. Si eu mi-am facut root si este un succes. Incearca cateva din aplicatiile din google play care necesita root si vezi daca merg. Daca ai problema in legatura cu telefonul, orice fel de probleme da-mi un mesaj ok?