| EDLKGB a întrebat:

am un Huawei ascend g510 si mi-am sters din greseala pozele facute cu telefonul.pot sa le recupererez? si daca da cum?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Încearcă prin cablu de date, ai card in el? Că dacă ai card, prin cablu de date conectat la calculator le recuperezi, altfel nu. Baftă!

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Daca nu ai un serviciu de sincronizare automata a pozelor cu un server cloud nu cred ca le mai poti recupera.

| ncristian7805 a răspuns:

Salut! am optiune, daca ai incercat-o pe asta bine daca nu:intra in
fisierele mele si intra in fisierul photos, si acolo
poti sa le gasesti! succes!