| Neata_Marius_1994 a întrebat:

Am un Iphone 5s, lasand la o parte faptul ca regret ca l-am cumparat acum o luna nou, cand la diferenta de 100 euro puteam cumpara ip6 nou, acum 2 zile am pus telefonul la incarcat. L-am scos la 44%, dupa 2 ore am luat telefonul sa intru pe Fb, bateria era tot 44% si dupa 4 ore de fb, Youtube etc. non stop am vazut ca bateria era tot atat! Am zis ca isi revine el, l-am lasat pe masa, m-am pus sa dorm si cand m-am trezit telefonlu era stins. L-am aprins si mai aveam 20% baterie, m-a mirat ca era stins, apoi l-am stins din nou si l-am aprins si bateria se facuse 30. Apoi i-am dat inca un restart si a revenit la normal, ce parerea aveti? Voi ati patit asta?

4 răspunsuri:
| Biuta36 a răspuns:

Ori îi cumperi alta baterie ori mergi la oringi sau undeva sa til repare

| darrio2007 a răspuns (pentru Biuta36):

Gramatical, ai dat un raspuns potrivit la o asemenea intrebare.

| TrăieşteClipa a răspuns:

Un Iphone se autodistruge daca asculti manele.

| Olivers a răspuns:

Problema este din soft am un prieten care are aceeasi problema iphon 5s si 5 sunt mai slabute in soft deci in concluzie trebuie sa te duci la un service sa vezi ce pot face daca se poate face ceva si ai grije sa nu te lase bateria cand iti este lumea mai draga