| AlexandruTeo a întrebat:

Am un iPhone 6 si nu imi mai incarca. Daca il conectez la pc incarca.
Imi poate spune cineva ce are?! Multumesc

5 răspunsuri:
| Bogdan70001 a răspuns:

Ai incercat si in alta priza sa conectezi incarcatorul

| AlexandruTeo explică (pentru Bogdan70001):

Da si pe langa asta si alte incarcatoare...

| Bogdan70001 a răspuns (pentru AlexandruTeo):

Da,este clar atunci problema este la incarcator in sine (NU CABLUL USB), pentru ca zici ca daca bagi cablul USB in PC merge, deci este de la incarcator

| AlexandruTeo explică (pentru Bogdan70001):

Pai am mai probat inca 4 incarcatoare

| Bogdan70001 a răspuns (pentru AlexandruTeo):

Prbabil nu se incarca in special la PC si poate are cablul USB vreo problema si trebuie sa stea intr-o anumita pozitie (am avut problema de genul) incearca alt incarcator cu alt cablu USB. Daca nici asa nu merge insemna ca tu omiti cv sa-mi spui