| Gavrila_Petrisor_1997 a întrebat:

Am un iPhone 6s și se încălzește foarte tare când ma joc un joc mai bun, de exemplu Free fire, în același timp sa am și hospotul pornit. Dar se încălzește foarte tare. Poate afecta cuiva aceasta temperatura? Dacă aveți iPhone 6s, se încălzesc când sunt folosite mai intens? Se opresc dacă ating vreo temperatura anume? Afecteaza componentele? Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Normal că afectează.
Temperatura ridicată nu e un avantaj.

| Florin_Petrica_1999 a răspuns:

Pai s-ar putea sa si afecteze piesele dar si bateria daca o fortezi asa