| Anonim1447799 a întrebat:

Buna, dacă am doua telefoane iPhone conectate la același cont iCloud, afectează cu ceva dispozitivele?

Răspuns Câştigător
| GabrieloKg a răspuns:

Nu chiar, doar ca ce pozezi pe unul va fi pe celalalt, asa si cu contactele.
Cam asta ar fi, anumite date se vor sincroniza pe ambele dispozitive.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Două telefoane ios conectate la același icloud va face sa se transforme într-un singur telefon cu Android.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru anonim_4396):

Vor intra in rezonanta si li se va crapa display-ul big grin