| TudorTavi25 a întrebat:

Salut TPU,am un iPhone XS Max și îmi da Crash la snap,când deschid sa fac poza pe snap se inchide aproape instant,iar dacă dau pe un snap trimis de cineva intra in conversatii și nu se mai oprește, dar dacă dau iar sa fac poza se inchide iar și tot așa, ce poate avea permisiunea la camera și microfon e on?

4 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

Salut
O repornire ar fi bine venită și să ai grijă să nu îl ții in căldura soarelui zilele astea.

| TudorTavi25 explică (pentru Alverto):

Am incercat și tot asa

| Alverto a răspuns (pentru TudorTavi25):

In cazul asta ai 3 soluții; o ștergere cache a aplicatiei particular sau îți iei o aplicație pentru clear cache care va șterge tot cache-ul din telefon

2. Nu mai folosești Snapchat, o ștergi, pentru că oricum e destul de nesigură din moment ce dorește accesul la microfon.

3. Ultima soluție și cea mai grea, ștergi toate datele din telefon, adică dai resetare din fabrică, pentru că sunt șanse ca in viitorul apropiat să îți facă figuri și alte aplicații.

| codrinmaestruldumelor a răspuns:

E din cauza lor, ultimul update a cauzat un bug sa de-a crush dar a aparut altul intre timp care rezolva asta. So doar un update din app store si done. Toti cu ios am avut aceeasi problema