| marianliviu456 a întrebat:

Salut,TPU! Am un J7 2016.Astazi mi s-a resetat de 2 ori si inca o data acum 1-2 saptamani.Mi-a sters absolut totul de pe card,de pe telefon.Mi-a mers normal,fara lag, fara nicio problema pana astazi.Acum nu-mi mai merge youtube-ul.Cand apas pe un video mi se blocheaza telefonul, de-abia pot sa ies.Restul aplicatiilor merg normal.Cum pot remedia aceasta problema?

1 răspuns:
| GabrielGL a răspuns:

Dul la garantie sau reformateazal u daca are ceva din fabrica e greu sa-l faci u