| Stanciu_Andrei_1995 a întrebat:

Am o problema cu youtube-ul pe telefon.Cand porneste un videoclip merge bine 1-2 secunde si apoi se blocheaza dar sunetul merge in continuare si cand isi revine videoclipul sunetul este tot inainte.Am resetat telefonul, am sters youtube-ul si l-am luat iar dar tot asa face.Ce mai pot face?(telefonul este Vodafone smart 4 power)

3 răspunsuri:
| d3javw a răspuns:

Pai probabil cand se blocheaza isi modifica calitatea video poate ai observat, sunetul nu este inainte si este la acelasi nivel cu video, ia mia incearca si vezi daca am dreptate

| Vlad_Vladutz_1994 a răspuns:

Ia un antivirus scaneaza-l si daca nu merge ramane sa bagi youtube din google chrome sau ce browser ai tu