| anonim_4396 a întrebat:

SALUT TPU, am un LENOVO A2010 si as vrea sa imi instalez pe el :Mortal Komat X,The Walking dead,Thor, IronMan 3 si as vrea sa descarc fisierele pe calculator iar dupa cu ajutorul cablului de date sa le pun pe telefon deoarece jocurile au cativa Gb si dureaza cateva zile cu wifi si nu am cum.DAU FUNDA celui care imi da link pentru a descarca jocurile compatibile cu telefonul meu(mentionez ca are android 5.1 Lolipop si pe magazinplay zice ca merge pe tel)si imi explica unde pun fisierele.Nu raspundeti aiurea daca nu ma va ajuta raspunsul dvs.

1 răspuns:
| Andrei_Nicola_1990 a răspuns:

Cel mai bine descarci din calculator in telefon cu ajutor unui cont de google. Si vezi si compatibilitate, daca nu merge nu merge!