| paulmicutz a întrebat:

Am un LG kp501 si nu-mi mai merge touck screenu. Apas in susul ecranului se duce joc si as dori sa il resetez tot sa il dau. Ca mai am numere de tel in el si nu pot cum as putea altfel sal resetez?

1 răspuns:
| dyabolic a răspuns:

Din cate stiu s-a cam stricat touch-ul, am si eu LGKP 502 si mi s-a intamplat exact acelasi lucru, du-l la service sau daca e in garantie mergi la magazinul de unde l-ai luat cu garantia, ti-l repara gratis.