| Cipri112 a întrebat:

Am un LG Ku990i si nu merge toch-u la el. Cand vreau sa ascult o piesa nu pot ca nu merge touch-u. Ce imi recomandati sa fac cu el?

4 răspunsuri:
| xDr0gs a răspuns:

Pai daca e inca in garantie du-te cu el de unde l-ai luat.Iar daca nu mai este du-te la un service de telefoane si schimba toch-u!

| cosmin_6011 a răspuns:

Eu zic sa-l duci la cineva care chiar se pricepe pentru ca am avut si inca am si eu un LG KU990 si i-am schimbat ecranul, toate bune si frumoase pana cand am bagat cartela in el si nu mai mergea. In concluzie ori iti schimbi telefonul ori il duci la cineva care se pricepe foarte bine.

| Cipri112 explică:

O sa ma duc la Orange sa vad daca poate sa-l schimbe s-au sa-i mai faca ceva. Multumesc ca mi-ati ziswinking

| alexys66 a răspuns:

Trebuie sai schimbi toch-ul. o sa te coste cam 50 de lei