| goteEND a întrebat:

Am un Nokia 5230, am internet pe el si merge totul ok. Cand incerc sa intru pe Youtube imi da un mesaj:,,Este necesara conectarea la server. Va conectati?", apas,,Da" si apare,,Conectare in curs" si imi apare mesajul,,Numar maxim de conexiuni deja in uz. Inchideti intai o conexiune activa." desi eu nu mai am nici o conexiune activa. Apas,,Ok" si dau,,Deconect" la Orange Internet. Mai merge un pic si imi scrie ca,,Nu se poate conecta la server" si imi apare inca un mesaj,, RtspTemp nememorat(ă). Memorati acum?". Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| catablondu a răspuns:

Salut. Intra in meniu, Cauta realplayer si da optiuni. La setari o sa gasesti undeva punct de acces. Intra acolo si bifeaza Orange internet. Reseteaza telefonul si ar trebui sa mearga.