| vasileion1996 a întrebat:

am un Nokia E7 si imi merge greu netu pe el, ce as putea sa fac?, dar in schimb merge foarte bine pe youtube happy

9 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

Ar putea fi din mai multe motive... Ori nu ai conexiune buna la net (prin wi-fi), ori telefonul nu are un procesor bun ca sa ruleze repede, ori ai virusi, ori ai prea multe chestii instalate, ori browserul ce il folosesti pe mobil nu e bun...

| vasileion1996 explică (pentru DanielVălean):

Ar fi o optiune sa schimb sistemu de operare?

| DanielVălean a răspuns (pentru vasileion1996):

Da, schimbi softul la el, iar daca intampini aceste probleme cu siguranta e telefonul cam slabut sau browserul e mai incet.

| vasileion1996 explică (pentru DanielVălean):

Ciudat e ca merge bine pe youtube big grin

| DanielVălean a răspuns (pentru vasileion1996):

Acolo nu sunt multe chestii precum diferite site-uri de pe net... reclame si alte prostii alaturate ce trebuie sa se incarce. Acolo e un video care dureaza 5-6 secunde dupa care merge.

| vasileion1996 explică (pentru DanielVălean):

Daca ar fi sa il vand as lua pe el 250-300 lei?

| DanielVălean a răspuns (pentru vasileion1996):

Da, dar depinde si starea de functionare a acestuia, si de partea estetica,.

| vasileion1996 explică (pentru DanielVălean):

Pai si ca sa ii schimb softu cam cati bani m-ar costa?

| DanielVălean a răspuns (pentru vasileion1996):

NU stiu